Mihin ovat kadonneet

huuhaan kaunottaret a-v, silipatuuli, satumainen, muisquuu, alma, tuputuu?
Ei ole kuin tuo yksi typerä vosu enää kirjottamassa palstalla.

Missä olette te ihanat järkevät huuhaan naiset?

Teitä kaipaa kovasti metsien mies.
Tulkaa tytöt takasin, minulla ikävä teitä nyyh.:(

http://www.youtube.com/watch?v=kcAxbsTfW0M
10137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

yks toisensa jälkiin häipyä palstalta :( Eilenkin oli ketju, missä aika moni tuntui jättävän palstan. Ilmeisesti ilmapiiri täällä on mennyt niin raskaaksi, ettei se enää palvele piristyksenä, mihin se lienee tarkoitettu :( Osa varmaan kyllästyi tohon feikkaamiseen, jota täällä harrastetaan paljon :( Ikävähän se mullakin noita kirjoittajia on :((

Täs Sadulle!

http://www.youtube.com/watch?v=QOwKRttquJo&feature=related

Äänestä
  • Panen teitä uudelleen eestä ja takaa. Yklsitellen toki. Voitte olla jonossa!

    Äänestä

  • Paksu Nysis :))DD kirjoitti:

    Panen teitä uudelleen eestä ja takaa. Yklsitellen toki. Voitte olla jonossa!

    muu kuin järki.

    Äänestä

-ja takaisinkin tulevat, kunhan annetaan ilman vitkelkkailua tulla?
-se toki rasittaa, mikäli jokaiseen avaukseen tulee ikävää palautetta? Eihän sitä kukaan jaksa pitemmän päälle, vai mitäs tuumaatte? Eletään ja annetaan toistenkin elää, hmmm,, tai jotain?

Äänestä
  • känni!

    Äänestä

pannattu

Äänestä
  • ovat mutta moninikkiä katso kohta tulevat.

    Äänestä

  • :) kirjoitti:

    ovat mutta moninikkiä katso kohta tulevat.

    -mää ny ainakin kirjoittelen omalla nikilläni ja pysyn välillä pitkäänkin pelkästään lukijana palstalla. Moninikkien ongelmat eivät juurikaan kiinnosta.... ;-D

    Äänestä

nyy

Äänestä

kukaan kauniimman sukupuolen edustaja viihdy, kun puskista haukutaan ja katkerat juopot juoksee perässä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


metsien mies kirjoitti:

huuhaan kaunottaret a-v, silipatuuli, satumainen, muisquuu, alma, tuputuu?
Ei ole kuin tuo yksi typerä vosu enää kirjottamassa palstalla.

Missä olette te ihanat järkevät huuhaan naiset?

Teitä kaipaa kovasti metsien mies.
Tulkaa tytöt takasin, minulla ikävä teitä nyyh.:(

http://www.youtube.com/watch?v=kcAxbsTfW0M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu