chapliin ja poika

vakuuttava elokuva. hyvä bisnis idea. kuka myy valvonta kameroita metro käytöviin. Oisko näillä sormet peöissä.
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MÄ LUULEN ETTÄ TÄSSÄ ON JUTUN JUURI. Valvonnan nimissä rehdään tämä
kaikki, Todwlla masemtavaa. Enää et voi ääneastää ketään puoluetta että aantaisi sinulle jotain. Kaikki on myneet itsensä siihen että saavat valvoa kansalaisia kunhan ovat vallassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkhgfdsa kirjoitti:

vakuuttava elokuva. hyvä bisnis idea. kuka myy valvonta kameroita metro käytöviin. Oisko näillä sormet peöissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu