Jos vain tämä.

Ei me voira olosuhteeta räätälöörä, mutta voirahan kyllä asennootua nuan niinkun myätäkarvahan. Periaattehes aina. Jos teköö miäli.
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

moninicki paska!

Äänestä
  • kirjottaa kotka jonka luolamiesgaltsun suklaasuukkonen vahingossa paljasti satumaiselle

    Äänestä

  • ÖÖ- kirjoitti:

    kirjottaa kotka jonka luolamiesgaltsun suklaasuukkonen vahingossa paljasti satumaiselle

    varma.?

    Äänestä

  • ...:)... kirjoitti:

    varma.?

    hyvinkin varma. ei kukaan muu. siksi satumainenkin hermostui kun ei tiennyt tuosta galtsusta mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumax kirjoitti:

Ei me voira olosuhteeta räätälöörä, mutta voirahan kyllä asennootua nuan niinkun myätäkarvahan. Periaattehes aina. Jos teköö miäli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu