kuka palstalainen

Lahden poliisi pääsi todistamaan merkillistä tyhmyyyttä viime yönä.

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=2081823&pos=hl-ko-1
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä en koskaan ole keskivahvassa humalassa.

Äänestä

nuorisoksi koska hän on henkisesti 15-v tasolla. Pomppikohan lyttyyn vanhan Ladansa kun huuhaa ja leipomolakko ottivat niin päähän.
Mieshän lähti täältä puolen yön maissa alkoholisoitumaan. Toivotti kaikille puskille hyvää yötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukija. kirjoitti:

Lahden poliisi pääsi todistamaan merkillistä tyhmyyyttä viime yönä.

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=2081823&pos=hl-ko-1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu