MÄENPÄÄN ARKISTOBLOGI

Olipa todella mielenkiintoinen blogi. Käykääpä tutustumassa!

http://maenpaanarkisto.vuodatus.net/
20235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

tänne linkkiä. Häiriköt vetävät kateudessaan itsensä kiikkuun!

Äänestä

Sinä se jaksat vaan kirjoitella itsestäsi. Se oli yksi syy, miksi en sinua ottanut mukaan Muutos 2011 :een.

Äänestä
  • Pitäisikö tuo kommenttisi olla muotoa:
    " Vain sinä minun lisäkseni jaksat kirjoitella itsestäsi. Se oli yksi syy, miksi en sinua ottanut mukaan Muutos 2011 :een."

    Äänestä

  • tähän viestiin Hammassa. Olet lapsellinen kun väärentelet viestejä toisten nimissä

    Äänestä

Laitahan Olavi esille myös se leike, kun olit edesmenneen uusnatsien valtakunnanjohtajan Pekka Siitoimen kanssa öyhöttämässä samassa haastattelussa! Pekka taisi ehdottaa pakolaisten karkoittamista ja Lappiin ja sinä Virttaan kankaalle!

Äänestä
  • tämän ketjun avaus. Muutoin Ola joutuu syytteeseen, kun kateelliset vetävät itseään kiikkuun joukoittain!

    Äänestä

  • narukerä. kirjoitti:

    tämän ketjun avaus. Muutoin Ola joutuu syytteeseen, kun kateelliset vetävät itseään kiikkuun joukoittain!

    vetänyt viikonlopun aikana itsensä kiikkuun

    Äänestä

  • ymmärrä, että varmaan tulevat Olan arkistoblogiin, kun pääsee vuoteen 2001. Näin Ola blogissaan selvällä Suomella kirjoittaa. Pitäähän jokin järjestys sentään olla.

    Äänestä

Ola osaa!

Äänestä

on kuningas.

Äänestä

Eemeli. Torella kaikenkattava rabortti, sano!

Äänestä

Ola!

Äänestä
  • menevät naiset aivan sekaisin

    Äänestä

Sellainen vaikutelma tulee vahvasti, että kyseessä on muistelmat poliittiselta uralta, joka on nyt tullut tiensä päähän. Toki arkistosta on jätetty pois kaikki negatiivinen, kuten sakot, elatusmaksujen laiminlyönti (maksakoot veronmaksajat!) ja kannattajakorttien väärennökset. Tuossa muutamia mainitakseni.

Äänestä
  • vähäjärkinen, ettei vielä Ola ole laittanut näkyviin kuin pienen osan. Taitaa olla helvetinmoista riutua kateudessa, kun et ole itse saanut koskaan mitään aikaan, kuten Olavi Mäenpää.

    PS. Nukutko hänen kuvansa peiton alla ja haaveilet olevasi Ola

    Äänestä

  • Homon liistäjä kirjoitti:

    vähäjärkinen, ettei vielä Ola ole laittanut näkyviin kuin pienen osan. Taitaa olla helvetinmoista riutua kateudessa, kun et ole itse saanut koskaan mitään aikaan, kuten Olavi Mäenpää.

    PS. Nukutko hänen kuvansa peiton alla ja haaveilet olevasi Ola

    nukun Olan kuva peiton alla.

    Äänestä

  • Tuhkaluukuttaja kirjoitti:

    nukun Olan kuva peiton alla.

    Ole varovainen, ettei tuhkaluukku jää auki. Sit sano Ola voi vierä tuhkatkin pesäst, kun ettii palaneit kantakortei.

    Äänestä

Mies isolla M:llä.

Äänestä
  • tuhannen kävijää Olan arkistoblogissa . Aika mahtava määrä. Taitaa mies vielä yltää eduskuntaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bloginlukija kirjoitti:

Olipa todella mielenkiintoinen blogi. Käykääpä tutustumassa!

http://maenpaanarkisto.vuodatus.net/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu