Maailma on persereikä

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=2084509



Lukekaa ja ottakaa kaikki rättipäät suomeen..helvetin ylisuvaitsevat lesboaktivistit. Samaa hantuukia nämä ovat kuin tänne pyrkivät.
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kärsii koko pää,,siis suku,,tarkoitan koko maa,,,siis koko maailma.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pöysti III kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=2084509



Lukekaa ja ottakaa kaikki rättipäät suomeen..helvetin ylisuvaitsevat lesboaktivistit. Samaa hantuukia nämä ovat kuin tänne pyrkivät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu