KUKA on sanonut

Pitää sanoa olevansa homo ettei tarvitse mennä?
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä homokin oppii ottamaan asentoja armeijassa.

Äänestä
  • on aivan ihana erillinen joukko-osasto huihai-pohjille. Ensimmäinen 3 kk jakso on teoriaa kuinka otat vaikeankin asennon ja pystyt tervehtimään esimiestäni vaikka veivi poskessa On myös jakso tee se itse jos kaveri ei ole paikalla ja siinä asennossa vaaditaan akrobatiaa:

    http://img402.imageshack.us/img402/5210/346346.jpg

    Äänestä


  • Haaska...

    Äänestä

oisko ollut kotka joka tuon on sanonut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Että kutsunnoissa kirjoitti:

Pitää sanoa olevansa homo ettei tarvitse mennä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu