Onko tällä palstalla

joku ADHD-kakara?
8116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

itte vastaat.

Äänestä

miks sä oot noin vihainen ?

Äänestä

ne on?

Äänestä

tänne?

Äänestä

Yksi siipirikko lintunen ja hänen jahtaama pikku-tipunen

Äänestä
  • mun luanto ja hyvät kiikarit

    Äänestä

vastaili itselleen tusinassa ketjussa.

Äänestä
  • Samat tavat on korpi-kotkalla ja hänen hylkäämällä kainuun puolimustalais kanalla. Molemmat yhtä hermoheikkoja taapertavia taviksia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perkeleitä kirjoitti:

joku ADHD-kakara?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu