jo 2 kertaa kk aikan

polkupyörän kumi rikki ja aina vaurion on aiheuttanut hiekotussora, kerpeles vieköön
4329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osta kuule kerrankin kunnon laatukumit äläkä niita halvimpia kiinalaisia kertakäyttökumeja.

Äänestä
  • Tuoko on ainoa mihin pystyt?

    Äänestä

Kerro mullekin mistä käytännössä näkyy että vaurion on aiheuttanut hiekoitussora eikä esim. tavallinen sora!

Äänestä
  • syyllinen oli vielä paikalla eli piilotteli ulkokumissa kiinni, terävä kärki työntyneenä kumin läpi ja tarkan analyysin jälkeen totesin syyllisen olevan samaa kaliperia kuin pyöräteiden hiekoitukseen käytetty pieni pirullinen sora. Syyllisyys on näin toteen näytetty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopas helpotti kirjoitti:

polkupyörän kumi rikki ja aina vaurion on aiheuttanut hiekotussora, kerpeles vieköön

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu