Arpikorjaus raskausarville

Voiko paksuja ja leveitä raskausarpia korjata leikkauksella ohuemmiksi, lähes näkymättömiksi? Kuinka monta arpea voi korjata samalla kertaa? Onko kirurgeja jotka olisivat erikoistuneet arpikorjaukseen, niin että lopputulos olisi mahdollisimman siisti?
1276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laserilla kyllä voi,katsopa eri sairaaloiden ennen ja jälkeen juvia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


a kirjoitti:

Voiko paksuja ja leveitä raskausarpia korjata leikkauksella ohuemmiksi, lähes näkymättömiksi? Kuinka monta arpea voi korjata samalla kertaa? Onko kirurgeja jotka olisivat erikoistuneet arpikorjaukseen, niin että lopputulos olisi mahdollisimman siisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu