Mikä on parasta äärrioikeistolaista toimintaa Oulussa?
1. Kansallinen vastarinta
2. Valtakunnankanslian 24/7 päivystys
3. Oulun hommakerho
4. Perussuomalaiset
1. Kansallinen vastarinta
2. Valtakunnankanslian 24/7 päivystys
3. Oulun hommakerho
4. Perussuomalaiset
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos oikeistolaisuus kiinnostaa, niin luulisin että sekä hommakerho että kokoomus ovat sopivia vaihtoehtoja. Myös PerS-puolueen riveistä löytynee kovia porvareita.
Kansallisen vastarinnan sosialisteja kannattaa jokaisen oikeistolaisen välttää, natsisaksassakin oli punainen lippu!
Kyllä se perkele on 5., eli OULUN ANARKISTINEN VIDEOKERHO! Saatana että oli tylyä porukkaa: eräälläki jätkällä perskele Slayer-paita ja toinen näytti ihan Che Guevaralta partoineen!
Oulun isänmaallisten kantapaikka on nimeltään Becksu: http://www.barbecksu.fi/
että ainoa tinkimättömän isänmaallista linjaa vetävä taho Oulussa on Valtakunnankanslia. Kansallisen vastarinnan tarrojen liimailua Sarkan vessan seiniin on isänmaallisen miehen mahdotonta pitää minään muuna kuin ilkivaltana.
Höh. . . ei kait se Aalto ees pääse sarkkaan..luuletko tosiaan että se aivokääpiö ees ulos tulla...meinaan se kyllä pyöritellään lätäkössä välittömästi jos ulos uskaltaa tulla...rajakylän gheton pahin pelkuri.