Maailman tyhmimmän miehen titteli jaossa

Laittakaapas ehdokkaita.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010042911565408_uu.shtml
"Nokialla järjestetään Maailman tyhmin mies - kilpailu. Kisaan on kutsuttu muun muassa Matti Vanhanen ja Tiger Woods."
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisko mukaan lisätä kommari-ahjaajat jotka eivät saavutteneet lakollaan mitään muuta kuin hajoitettua omaisuutta?

Viskovatko nytkin matkustajia veteen, kun eivät päässeet mukaan tälle listalle?

Ovatko nahkahousut jalassa iskemässä ohiajavia miehiä työaikana?

ahtarigait? gayman ahtaaja-san

Äänestä

Lol aloittajan (Pohjois) koreaa sensuuria!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kovia nimiä! kirjoitti:

Laittakaapas ehdokkaita.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010042911565408_uu.shtml
"Nokialla järjestetään Maailman tyhmin mies - kilpailu. Kisaan on kutsuttu muun muassa Matti Vanhanen ja Tiger Woods."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu