Illurahaa Kreikalle

110 miljardia eruroa, vapisillujen jakin ja boas pylväät eli 1 1 ovat taas näkyvillä, no tietenkin!
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hintani on 110 €/h. Nyt vaan pylväät pystyyn jaki ja boa. Ootteko jotai käärmeitä??

Äänestä
  • Jakin ja boas ovat vapaamuurarien tärkeimpiä symboleja, pylväät kuvaavat voimaa ja lujuutta, onhan toki se boa käärmekin aika vahva.

    Äänestä

Olisikin Illuminatin rahaa, vaan EI! Se on minun ja sinun rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakinboas11 kirjoitti:

110 miljardia eruroa, vapisillujen jakin ja boas pylväät eli 1 1 ovat taas näkyvillä, no tietenkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu