Kreikkaan Lomalla

On mukavaa mennä lomailemaan Kreikan kauniisiin lomakohteisiin ja halvalla.
Ps. Menkää tekin ruikuttajat.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

näin mellakka aikana Kreikassa on tuo MOLOtovincoctail näin eilen videon jossa yksi Kreikkalainen poliisi nautti kyseistä tulilientä ja hyppi oikein ilosta ja kieri rieumusta jopa maassa. Linkittäkää joku tuo video kun minä en oikein osaa.

Äänestä
  • Taidan suunnata seuraavan lomamatkan suoraan Afrikkaan. Ghanaan nussimaan halpoja hiv-huoria.

    Äänestä

  • Kun Hellenien talous oikein kunnolla romahtaa, voi siitä tulla halpa maa matkailla!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


J.Kat ainanen kirjoitti:

On mukavaa mennä lomailemaan Kreikan kauniisiin lomakohteisiin ja halvalla.
Ps. Menkää tekin ruikuttajat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu