LIMUN VUOKRAUS

Mistähän Keski-Suomen alueella sais vuokrattua suht halvalla limusiinin muutamaksi tunniksi?
En muutenkaan näistä auto jutuista tiedä joten kaikki neuvot otetaan vastaan, kiitos :)
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pohjois-savon emäpitäjästä löytyy eli rautalammilta. Tai ainakin siel pyörii yks musta ja yks valkee limo.
Kaverit oli vuokrannu sen polttareihin ja oli maksanut vaan 350€ vuorokausi. Ei paha!! Haku sanaksi rautalampi limusiini niin taitaa jotain tietoo löytyy??!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanna se vaan kirjoitti:

Mistähän Keski-Suomen alueella sais vuokrattua suht halvalla limusiinin muutamaksi tunniksi?
En muutenkaan näistä auto jutuista tiedä joten kaikki neuvot otetaan vastaan, kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu