Presidentti edusti meitä Virossa

377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sen mukainen kun on mallikin.

Äänestä

pari Tarja ja Pena paljon edustavampia kuin esim. Ruotsin Kalle ja Silvia. Tarjalla on vain ollut lentopelkoa ja kuvasta päätellen mitä ilmeisimmin hän on lentokoneessa nauttinut pullon uzoa jollei pari lentopelon lievittämiseksi.

Äänestä
  • sehän on kyöpelivuoren noita-akka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin tyylikkäästi kirjoitti:

http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/555_px_kuvia_2010/04/932188.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu