Naiset eivät yleensä halua treffeille ja jos haluavat, niin eivät kuitenkaan halua seksiä. Eräässä deittioppaassa sanottiin, että miehet ajattelevat kaiken sujuvan silloin kun seksi sujuu ja naiset taas ajattelevat seksin sujuvan, kun kaikki sujuu. Miehen kannalta tämä on erittäin ikävä asia, koska on yritettävä arvata, mitä nainen haluaa, ennen kuin hän on valmis seksiin.
Naisilla on liikaa toiveita ja ehtoja
kerran nussinut
4653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mutta, mutta....eikö voi suoraan kysyä mitä nainen haluaa.Jos alkaa arvailemaan tai rivien välistä lukemaan niin yleensä pieleen menee...Puhumalla kaikki selviää edellyttäen että molemmat ovat valmiita puhumaan avoimesti.
Niin että ekoilla treffeillä pitäs sänkyyn mennä?
Seksi kuuluu avioon!
Tiedätkö, on sellainen helposti lähestyttävä naisryhmä, joilta saa jo eka tapaamisella sujuvasti. Heitä kutsutaan prostituoiduiksi eli tuttavallisemmin huoriksi. Helppo ratkaisu miehille, joille nainen = seksi. Suosittelen.
Onko koskaan tullut mieleen, että tavallisilla naisilla saattaa olla ihan eri toiveita ja tarpeita kuin tulla nussituksi eka- tai tokatreffeillä tuntemattoman miehen toimesta?