Hampulla henki pois
2
130
Vastaukset
- ?????
Ei kuollut kannabikseen, joten lopeta jo idiootti se paskanjauhaminen. Kaikki nauraa sulle, nautitko siitä?
Eihän tupakoitsijakaan kuole tupakkaan vaan keuhkosyöpään (tai sydänvaivoihin kuten hampparikin).
Näkyy olevan riskiryhmällä kolminkertainen kuolleisuus verrattuna käyttämättömiin.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2276621/
Mutta ymmärrän hyvin kantasi, sillä eihän alkoholistikaan ole sitä mieltä että alkoholissa olisi jotakin vikaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627
