Tero Kouvolasta!

mistä sut löydän?? meillä jäi juttu kesken chatissä. olet jyväskylästä kotoisin ja nyt kouvolassa.
1245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suruasioita hoitelen edellisestä elämästä. Häkistä toiseen vedellään petuja niin että karvat nousee valvojallakin. Tuletko leikkiin mukaan? Tämä pitää kurssin korkealla ja ei tarvi kasvojenkohotusta ottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mari kaipailee kirjoitti:

mistä sut löydän?? meillä jäi juttu kesken chatissä. olet jyväskylästä kotoisin ja nyt kouvolassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu