Suomessako ei ole tarpeeksi

voisitte hesan ituhipit tulla tänne pohjanmaalle ja yöpyä metsässä niin voisitte päästä "silittämään" nallea:)
3425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä nalle on sulle tehnyt? Hesassa on paljon enemmän pelkäämisen aihetta. Ne pelon aiheuttajat on niin sanottuja älykkäitä nisäkkäitä. Olisko ihmisiä?
Mä olen marjastellut sun muuta rauhassa tietäen että nalle asustaa lähellä.

Äänestä

Onhan tuota hakemalla haettu vaan ei ole vielä vastaan tullut...melkoista tuuriahan se on jos elämänsä aikana edes yhden kerran pääsee näkemään. Olisihan se kiva päästä susikin ihan elävänä näkemään muualla kuin eläintarhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karhuja?? kirjoitti:

voisitte hesan ituhipit tulla tänne pohjanmaalle ja yöpyä metsässä niin voisitte päästä "silittämään" nallea:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu