palstalle on pesiytynyt?Vähän aikaa näytti että homma rupeaa taas toimimaan mutta nyt on kyllä jotakin pahasti vialla.Mikä saa kirjoittajat hyökkäämään toistensa niskaan ilman mitään syytä ja kommentit ovat järjestään irvimistä tai vittuilua?Onko se niin hauskaa kun saa purkaa pahanmielensä viattomien niskaan?Vai eikö kellään ole mitään mielenkiintoa tämän palstan säilyttämiseen.Hyvän aloituksen kirjoittaminen ei vaadi yhtään enempää energiaa kuin pahankaan.Ihmisiä me kaikki ollaan ja samalla tavalla tunnetaan.Ennen tälle naurettiin mutta ei enää:Rakasta,älä sodi!
Mikä hulluus tälle
vain ihminen
7108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tosikoiden maailman puolueeseen, milloin sulla pimahti päästä niin pahasti ett menetit huumorin? Mikä oli sun musta päivä? Sori mut tumma on pilvi ylläs. Kuka muka vittuilee, KAIKKI rakastaa toisiaan senkin rakas mikä seko sä ootki?
huumoria?
tällä omalla nikilläkin jos se jotenkin muuttaa tilannetta.Huumorintajua ei multa koskaan ole puuttunut mutta mulla onkin aivan erilaiset ilonaiheet kuin sulla tuntuu olevan.Enkä mä taaskaan lähde kinaamaan palstalla elämänarvoista joten hyvää ötyä sulle.
rohkeutes alas nilkkoihin?
mutta täällä on muutama nikitön, jotka eivät halua palstan rauhoittuvan. Motiivia voi vain arvuutella?
Oikeat huuhaalaiset haluavat palstalle juuri sitä mitä mainitsit, naurua, hauskuutta, mukavaa oloa. Mutta tänne on päässyt pesiytymään pahoja persoonia.
Uljaita suomipoikia? Ahtaajia?
.....