Joku kai tossa poisti sen aikaisemman uskistrolli sarjakuvan niin laitetaan sitten uutta, tässä omani:
http://img404.imageshack.us/img404/2450/flipism.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/2450/flipism.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
:)
Ja tässä se minun:
http://img684.imageshack.us/img684/7940/kaannyttaja.jpg
On se kummallista, jos täällä ei saa keskustella kuvin niistä samoista aiheista kuin mistä iso osa palstan viesteistä muutenkin on.
omituinen höpöttäjä suuttui, koska ollaan huomattu kuinka eksyksissä ja yksinäinen hän on. Voi voi:)))
että nauru on vallanpitäjien pahin vihollinen. Nähtävästi myös palstahäirikkömme.
Surullisen näköinen hahmo.
suomihan on sensuurin luvattu maa. politrukit valvoo että vain yksi totuus,yksi aate pääsee julkisuuteen
http://www.aijaa.com/v.php?i=6207747.jpg
http://www.smbc-comics.com/index.php?db=comics&id=1817
miten tuo tehdään. Eikös täällä ollut kerran niitä hautakivikirjoituksiakin?
Ihan Windowsin Paint-peruspiirrustusohjelmalla tein. Siinä on mahdollisuus kirjoittaa kuvan päälle tekstinpätkiä valkealla pohjalla, joka peittää sen entisen tekstin. Tuo sarjakuva minulla oli ennestään tietokoneella kuvina sivuista.
Sen kohdan tajusin, mutta kun avaa tuon imageshackin, niin mitä sitten pitää tehdä. Tai antaa olla, en tajua kuitenkaan.
Jos sinulla on kuva, jonka haluat sinne laittaa, niin Imageshackin aloitussivulle
http://imageshack.us/
Valitse upload images ja browsea painamalla pääset selaamaan hakemistoja omalta tietokoneeltasi. Kun kuva löytyy ja on valittu, painat upload now. Sinne tulee näkyviin lähettämisen jälkeen linkki siihen kuvaan.
Kokeilen tuota myöhemmin, kunhan löydän sopivan sarjiksen.
Afterlife is but a gamble!
Let christianity chart your ramble!