Komea poliisi, HML

perjantaina liikennevaloissa ;) jäit mieleeni...
3605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai niin tapahtui

Äänestä

sinua, jos tahdot >:(

Äänestä

Voi hyvä tyttö. Nyt kannattaisi pötkiä pakoon ja lujaa, kun vielä pääset. Mitä ilmeisimmin poliisiin ihastuminen on rikos eikä sellainen peli vetele. Ehkäpä sinulle nauretaan jo nyt. Se on vaarallista. Tulet menettämään vain maineesi ja itsekunnioituksesi. Rikot vain itsesi ja tulet menettämään liian paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondi.... kirjoitti:

perjantaina liikennevaloissa ;) jäit mieleeni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu