Kovat on juhlat olleet, koska ei ole vielä palstalle ehtinyt? Mielenkiintoinen havainto, kun timo on poissa on "tiltuttaja ranekin" poissa.torsti antero
Hitmen-1 täyttiLauantaine 63 v.
torsti antero
15204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Hitman-1 täyttää 15.06. 2010 vuosia, eli 63 tulee mittariin. Bush on varmaan kutsunut timon yhdysvaltoihin juhlimaan, kun ei ole näkyillyt. Tiltuttaja rane on siellä missä Hitman-1.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Timo_T._A._Mikkonen
Iiro on vähän vanhempi kun tämä täytti helmikuussa 63v.!
Eikö se ole eäkeikä joillekkin?
Tunnen molemmat miehet. Sinä et.
Voinet siis vastata tähän kysymykseen, koska tunnet molemmat miehet ja tietynlaisia epäilyjä on esiintynyt tuon asian suhteen. Tosin silloin on esitetty vain yksi arvio, joten täydellisen varmuuden saamiseen tarvittaisiin vielä huomattavasti tarkempiakin tutkimuksia.
henkisestä puolesta, mutta timon taloudellinen tilanne on epävarma, verrattuna toiseen kyseessä olevaan henkilöön, jonka tilanne on monille kadehtittava.
se MAHTAVA työpaikka kun tekee töitä vielä 24/7 tahdilla!
Ei ole ihme Iiron rikkauksiin!
Valehtelet juutalainen.
Tunnen molemmat miehet. Sinä et. Olet kateellinen bolsheviikki.
.
täydessä sotisovassa kuuppa sekaisin??????
.
Me olemme Iiron, Hitmanin ja kumppanien kanssa suunnittelemassa vallankaappausta tarkemmin määrittelemättömässä paikassa. Mutta sen voin kertoa, että vallankaappaus alkaa siten että täräytämme Bobcateilla Säätytalon ja Eduskuntatalon porteista sisään.
Sen jälkeen kierrämme ilmastointiteipillä Ratakatu 12:n ympäri kiepin, ettei sieltä pääse eliitin kätyrit apuun. Etelärannan Palacen jyräämme 35 tonnin puskutraktorilla suoraan Kauppatorin altaaseen, ja Pasilan ja Tohlopin linkkitornit kaadamme ohjaamalla ultrakevyet lentsikat niiden juureen.
Hakaniemen synninpesään heitämme hajupommin, jolla savustamme sieltä porukan ulos ja vaatteidenvaihtotalkoisiin. Sen jälkeen on meillä täysi kontrolli tässä maassa, ja pääsemme toteuttamaan täysillä poliittista ja uskonnollista ohjelmaamme, sekä paluttamaan tämän maan takaisin suomalaisille.
Mutta Hitmannia en usko sekaantuvan ääripunikkien toimintaan!
juutalainen bolsheviikki. Muista myös, että olet pikku-pioneeri.
Jos teet ryhmäsi kanssa vallankaappauksen ja yrität tehdä Suomesta uskonnollisen valtion voit olla varma, että ateistit nousevat kapinaan ja saat aikaan sisällissodan ateistien ja uskovaisten välille.
Pasilan ja Tohlopin linkkitorneja ette kyllä ultrakevyellä lentokoneella saa kaatumaan koska linkkitornit tehdään ruostumattomasta teräksestä tehdyistä paksuista tangoista joten ultrakevyellä koneella saatte aikaan vain pintanaarmuja.
Sitä paitsi olet unohtanut Suomen puolustusvoimat jotka hälytetään apuun jos poliisit eivät saa pidätettyä teitä ja kun puolustusvoimat saapuu he pidättävät teidät ja tarvittaessa ampuvat teidän puskutraktoria panssarivaunun tykillä.
Eli koska olet unohtanut puolustusvoimat vallankaappauksesi epäonnistuu viimeistään puolustusvoimien väliintulon myötä.
Vaikka vaistoni sanoo, että edustat ammatissasi turvallisuutta.
Käsitykseni huumorista ei taaskaan uponnut. Yleensähän näin juuri käykin. No, ehkä seuraavalla kerralla.
leikkiä laske.