Mitä mieltä olette tästä uudesta sarjasta ? Itse haluaisin että Serranon perhe alkaisi alusta, koska se on huomattavasti parempi kuin tämä uusi espanjalais sarja. Mitä mieltä te muut ootte ?
Naapureina Madridissa..
Terhisss
3
863
Vastaukset
- 1995
En itse oo sarjaa seurannu mut äiti sano et se oli huono.Kyl serranot jyrää ollaan äitin kaa serranofaneja :)
- :D
Naapureina madridissa ja serranot on molemmat ihan yhtä hyviä.
Molemmissa löytyy sekä hyviä että huonoja puolia. - tuhkimotarina1997
Oon iso Serrano-fani mut jotenki toi Naapureina Madridissa/Aqui no hay quien viva naurattaa enemmä varsinki se talonmiehen/Emilion isä Mariano on tosi hauska ja kaikki muutki, jos pitäis valita serranojen ja NM välillä en osais valita, loistava sarja suosittelen :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961649
- 741444
- 501377
- 561280
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041258SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41735