Tasa-arvoa?

Tässä sitä taas ollaan. Ja kaikki nyökyttelee päätään ymmärtävästi. Joskus jos näkisi jotain toisinkin päin. Mitähän se muuten voisi olla?

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2010061211788481_lz.shtml
4141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun iso-, ja pikkuveli ottaa yhteen, niin tää huuhailu käy hyvin päinsä :)
Vahtaahan naiset jotain käsittämättömiä sarjoja Bolt and the beatiful lienee yksi niistä :((
Pikkuveli meni just johtoon :))

Äänestä

Tasa-arvio potkupallo päättyy tasapeliin niin kuin naiminenkin ja nyt saunaan;))

Äänestä

Joo, sellaistahan se onnykyaikana.
Eikä muuta.
Ennenhän se oli aivan toisenlaista, vai mitä, Petke?
Ei ollut rakkaudesta niinkään oaljon vain puuceestä ja Sorbuksesta.

bngt

Äänestä

-Nyökyttely auttaa lähinnä hupaisia peesaajia. Useimmiten oikein on nallekarhumainen halaus? Ainakin noi tytöt tykkää siitä,,,, hymyä ny?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LaardiBee kirjoitti:

Tässä sitä taas ollaan. Ja kaikki nyökyttelee päätään ymmärtävästi. Joskus jos näkisi jotain toisinkin päin. Mitähän se muuten voisi olla?

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2010061211788481_lz.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu