joku huuhaan puska

innostuu katsomossa vähän liikaa :))
Purkaa pahaa oloaan...aaah hah hah hah!!
7156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • no ihan selvästi oot itte kotko siinä peruukki päässä

    Äänestä

  • selvästi Hummeri-Tenho uhosta päätellen. Heheee!

    Äänestä

  • hih hih hih hih hih!

    Äänestä

  • Loisto linkki!!! ihan varmasti huuhaalla terrorisoiva puskiainenhan siinä joraa! AAAH HAH HAH!!

    Äänestä

  • *REEEEPSSS!* :-DDDD kirjoitti:

    Loisto linkki!!! ihan varmasti huuhaalla terrorisoiva puskiainenhan siinä joraa! AAAH HAH HAH!!

    eksyi vihdoinkin samaan ketjuun Kotkon aloittamana ja hänen hännystelijänsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nauraa perkele! :D kirjoitti:

innostuu katsomossa vähän liikaa :))
Purkaa pahaa oloaan...aaah hah hah hah!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu