Huhu liikkuu että J.J Lehdon kanssa veneessä oli Oskari Saari
Kuka sen tietää
Olikohan
8125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ei huhupalsta.
Ilman faktaa ei pitäisi tänne juoruja suoltaa.
Ottaen huomioon foorumin,Maailman Menoa, luulen että se toinen oli joku mamu. Tähän viittaa sekin, että poliisi ei ole antanut tuntomerkkejä. Tuntomerkkejähän ei anneta kun halutaan suojelle "kulttureja".
Ja tunnettuahan on että mamuille hyysätään ilmaiseksi kaikki, nytkin tällainen luksusvene. Senkin joutuvat veronmaksajat taas maksamaan! Kyllä sai taas Kansallisdemokraattinen Muutos yhden äänen lisää täältä! Loppuu tuollainen verorahjen tuhlaus!
Vene oli kylläkin JJ Lehdon vene jonka hän on maksanut itse uransa aikana tienaamillaan rahoilla joten veronmaksajat eivät kyseistä venettä joudu maksamaan.
Jaaha, mamut ei ajele omilla veneillään vaan pummaavat kyydit Suomalaiselta Eläkeläiseltä!
Noo, eihän näiden Formulakuskien juttuja joudu Suomalaiset veronmaksajat makselemaan, huomattava osa heitä kun on kirjoilla Monacossa.
Veneonnettomuudessa kuollut ei ollut Oskari Saari koska kuollut oli vanhempi kuin Oskari Saari.
on oskari saari
Oskari Saari selostaa F1 kisoja maikkarilla.
Helsinki Pakilasta!
Tämän busseja sanottiin "Oskuiksi", (hei, osku tulee jo........)
Ajoi linjaa Rautatientori-Paloheinä viimeisinä vuosina!