Sulassa sovussa! -otsikon alla alkoi heti sotiminen Mäenpään ja Laakson välillä.
Ola aloitti vittuilunsa heti, mitäs sitä aikaa tuhlaamaan.
http://olavimaenpaa.vuodatus.net/blog/2562815#comments
Olaa ottaa erittäinen koville kun jäi yksin, tai toki Kai Michael Aalto seuraa parrakasta miestä.
Ola aloitti vittuilunsa heti, mitäs sitä aikaa tuhlaamaan.
http://olavimaenpaa.vuodatus.net/blog/2562815#comments
Olaa ottaa erittäinen koville kun jäi yksin, tai toki Kai Michael Aalto seuraa parrakasta miestä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
viimeinen kommentti Laakson. Hän haastaa Laakson avoimeen kaksintaisteluun. Tuosta riidasta ei näköjään selvitäkään ilman uhreja.
Arin tuntevana voin sanoa jottei tuollaiset letkautukset miestä paljon heilauta.
Ari on sen verta fiksukin ettei typeriin lokakampanjohin lähde.
Eipä ensimmäinen mies jonka sukset ajautuivat ristiin Mäenpään kanssa. Kaikki joilla aivotoimintaa vähänkään esiintyy joutuvat samaan tilanteeseen.
Sitten alkaa Olan henkilökohtainen vittuilu.
Laakso Mäenpäälle. Käykää hyvät ihmiset lukemassa Arin kommentti Mäenpään blogista.
No jos noita kavereita vertaillaan niin Mäenpää vie varmasti voiton jos taistellaan hikisillä villasukilla, mutta jos asioita hoidetaan asiallisesti ja rauhallisesti niin sitten Laakso vie voiton.
Kyllä Arska nääs asialla päihittää nääs
Mut Olavi tunnistaa kiimaiset. Nyt Ola havainnut että Ari on kiimassa. Ola menossa Arin luo kesällä kylään.
- ME EMME LUOVUTA KOSKAAN -
(SKS:n virallinen luovutuspäivä oli 05.7.2010)
että nämä kovat "äijät" vaan velmuilevat ja "källittävät" leikkisästi toisiaan. Kaiken maailman "amatöörit" kuvittelevat että Olavi olisi muka tosissaan. Tällaista "äijähuumoria" ei väinöviljot ja muut klappuja täyttelevät homot ymmärrä. Ei kuuna kullaan valkeana!
Mäenpää vittuilee seuraaville:
TOP 5
Timo Soini
Jussi Halla-aho
Maria Lohela
Juha Mäki-ketelä
Ari Laakso
Mäenpää ei vittuile seuraaville:
TOP5
Astrid Thors
Mika Illman
Tuija Brax
Jorma Kalske
Vapaaliikkuvuus
vie peliä. kokoajan
Päällikkö Ketelä näytti mallia kuinka Olavia kusetetaan. Nyt Laakso on Päällikön opissa ja tietää mihin kohtaa Olavia kannattaa iskeä. Kohta nähdään näytös kun Ari kurnuuttaa Olaa huolella.
Olalle ja Arille nauru maittaa Kokkolassa. Ovat saaneet aikaan aika eriskummallisen tilanteen Muutoksessakin. Muistakaa minun sanoneen Olan olevan kettu ja källittäjä vailla vertaa!
Menes Ola jo yöunille. Vanhuksien ei sovi valvoa pimän tulleen enää, jaksat nousta sitten virkeänä sen luonasi asuvan naisen keittämille aamukahveille.
Varmaan, kun et itse kykene iskemään vanhempaa saatikka nuorempaa naista. Turhaan siellä kyvyttömänä kärvistelet, mene lääkäriin. Kotikonstina voit työntää viidentuuman rautanaulan pilisi sisään, niin johan jöpöttää!
Olan kaltaiselle tyhjäntoimittajalle ja tyhjätaskulle?
Kommenteissa mainitaan että olisi Olavin kummipoika. Ettei vain Ola olisi heittänyt jopa kyseiset siemenet?
Mieshän tunnetaan SKS-piireissä rajuna panomiehenä.