Rankaiseeko Allah Irania hirmuhelteellä - vai jenkitkö ne vain rankaisevat säänmuuttamislaitteistollaan H.A.A.R.P.:illa? Ehkä jenkit käyttävät huipputeknologiaansa grillatakseen iranilaiset läkähdyksiin, jotta nämä eivät jaksaisi sotia, kun Iraniin kohta hyökätään.
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2010/07/1154114
Totuus H.A.A.R.P.:ista:
http://www.heinola.org/~patato/HAARP.html
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2010/07/1154114
Totuus H.A.A.R.P.:ista:
http://www.heinola.org/~patato/HAARP.html
Vastaukset 9
Vanhimmat
rankaisee.
Uutistoimisto Russian Today on saanut käsiinsä tiedon, että USA:n ja Israelin sotajoukot ovat valmistelemassa parhaillaan hyökkäystä Iraniin ja todennäköisesti kohteena on sen pääkaupunki Teheran. Sota-operaation on määrä alkaa pian.
http://nwohavaintoja.blogspot.com/2010/07/usa-ja-israel-valmistelevat-hyokkaysta.html
http://nwohavaintoja.blogspot.com/
Ei Barak HUSSEIN Obama sitä tee.
varmasti, kun Rotschildien ja Rockefellerien miljardööripankkiirisuvut käskevät. Raha, ja ennen kaikkea rahahanojen sulkeminen, pyörittää maailmaa. Hussein tekee vain ja ainoastaan sitä, mitä hänen pomonsa käskevät.
Obama Admits He Is A Muslim
http://www.youtube.com/watch?v=tCAffMSWSzY
Michelle myöntää että että Obama on syntynyt Keniassa
http://www.youtube.com/watch?v=Ls8wMf-pMhY
obama/kenya birth
http://www.daily-dirt.com/wp-content/uploads/2009/08/kenya-obama-birth-certificate.jpg
grthtr
http://uutissanomat.fi/
mutta jumala on ja hän rankaisee kaikkia vääräuskoisia luonnon omilla keinoilla. Luulisi 50 asteen helteen jo tekevän nyöräksi jumalan edessä. Ihmiset tulevat pilkkaamaan jumalaa maailman loppuun asti, mutta kun herran päivä koittaa saavat kaikki nähdä kuka tämän kaiken luoja on. Kaikki saavat nähdä, kuka on JUMALA.
Kunhan heitin.