ja sotilaskoulutuksensa hän on saanut Israelilaisissa kommandojoukoissa!
Hänen tehtävänsä täällä suomessa on lietsoa muslimi vihaa ja toisaalta puhua Israelin puolesta. Hän ihailee ylipäätään sionistista Israelia ja pitää tätä pulidemokratiaa täysin ”länsimaisena.” hän pelaa koko rahan edestä ”judistien” pussiin, jotka eivät pääsääntöisesti alun perin edes ole Israelin juutalaisia vaan Kasareita, etelä Ukrainasta
Halla- aho on Mossadin agentti.
6
259
Vastaukset
- KuolemanRuhtinas
Ehkä helle saa ihmiset kirjoittamaan jotain niin typerää kuin mitä xxxxccc tekaisi ulostulonaan.
- ijpijij
Lisäksi me kokoomukselaiset lopetamme kaiken yhteiskunnallisen sosiaali- ja terveyspalvelun. Eikö se maksa, joka kipee on?
Lopetamme ilmaisen koulutuksen. Eikös se maksa, jolla on varaa äpäränsä kouluttaa?
Teihin ei laiteta enää senttiäkään. Unhoon pyyhäistään kaikki sosiaalinen toiminta, jota on tuettu valtion varoin.
Lisäksi koulutamme 165 000 uutta poliisia kyttäämään ihmisä. Aloitamme ilmiantopalkkioiden maksun toisinajattelijoista. Kasvatamme vaikka velaksi armeijan 300 000 päiseksi, osaksi yksityiseksi palkkajeingeiksi.
Kyllä sossut ja köyhät tietää mitä Tammisaaressa odottaa!
Terveisin
Kassallinen kokemus
Jykä-boy - Vanhempi kämy
Halla-aho on Mossadin hyödyllinen idiootti. Siinä on vissi ero.
On sinänsä aivan totta, että sionistijuutalaiset peluuttavat nyt eurooppalaisia maltillisia kansallismielisiä muslimeja vastaan, jotka sionistit näkevät yhä enemmän uhkana omille intresseilleen myös Euroopassa. Tätä konservatiivien ja maltillisten nationalistien pro Israel -mobilisaatiota varten on vuosikymmeniä sitten luotu Amerikassa käsite "juutalais-kristillisyys" joka viittaa joihinkin muka kummallekin historiallisesti yhteisiin arvoihin ja kulttuuriin, vaikka länsimaiden juutalaiset elivät 1800-luvulle asti ghetoissaan täysin erillään eurooppalaisen kristillisen sivilisaation valtavirrasta.
Halla-ahon kaltaiset nationalistit eivät tahdo leimautua uusnatseiksi ja julistavat siksi kernaasti olevansa juutalaisten ja Israelin ystäviä, millä he todistavat ulospäin etteivät he ole antisemitistisiä Hitlerin perillisiä (silti vasemmisto, jopa liberaali oikeistokin, pitää heitä yhtä kaikki pesunkestävinä natseina). Sionisteja itseään ei tässä kaikessa pohjimmiltaan kiinnosta muu kuin saada lisää tukea Israelille. USA:n evankeliset kristityt (kuten George W. Bush ja Sarah Palin) ovat jo pitkään olleet täysin sionistien talutusnuorassa, ja nyt sionistit ovat saaneet henkisen otteen myöskin eurooppalaisesta uusoikeistosta, joka Geert Wildersin johdolla vannoo uskollisuutta Israelille... Mielenkiintoista, eikö totta?- aatos hiiri
Miksi täällä tulee jotain järkiperäistä tekstiä mulkkujen, homostelun ja paskakirjoitusten välistä? Kannattaako?
- Höpö höpö
Onko todisteita? Jos Halla-aholla olisi joku sotilaskoulutus hän esittelisi sitä blogissaan päivittäin. Nythän ukkeli käy jossain ammunnoissa, kun jäi oikea armeija väliin. Sellaiseen machoiluun ei oikeasti armeijan käyneen miehen tarvitsisi vaivautua. Sen sijaan sivariprinsessa joutuu jatkuvasti todistamaan miehuuttaan, kun yhteiskuntamme miehuuskoe on jäänyt väliin.
- Kaljukompensaattori
Elatusmaksut maksamatta ja klappuja täytellään, mutta sentään armeija käyty! Hieno mies. Mikä isäm maan sankari. Not.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063230Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461344Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1581259Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.47829