Rannalla...

näin sinut ja jäit mieleeni. Noin 20v mies, vaaleat hiukset. Katsoit minua niin hurmaavasti, että en saanut sanaa suustani. Jäi harmittamaan. Nähdäänkö vielä joskus? Sama paikka ja aika? :)
2620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerropas vielä missä rannalla, milloin, sekä mitä tällä miehellä oli päällä? :)

Äänestä
  • Nurmijärvellä eräs ranta noin pari viikkoa sitten...Ja miehellä oli uimashortsit (yllätys yllätys :D) mutta väriä en kuolemaksenikaan muista... :( Taisin olla niin hänen hymynsä ja kasvojensa lumoissa etten kiinnittänyt sen tarkemmin huomiota vaatteisiin ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-N- kirjoitti:

näin sinut ja jäit mieleeni. Noin 20v mies, vaaleat hiukset. Katsoit minua niin hurmaavasti, että en saanut sanaa suustani. Jäi harmittamaan. Nähdäänkö vielä joskus? Sama paikka ja aika? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu