283cid

Olen jonkin aikaa ollut hankkeissa etsiä käsiini tuolla Chevyn myllyllä olevan kasin. Onko kellään tietoa.. miten luotettava mylly kyseessä ja millaisin osasaatavuuksin...entä millaista kulutusta moisessa
2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyy kyllä.luotettavuus on ihan samallaista kun muillakin ton ikäisillä moottoreilla.
kulutus kyseisellä moottorilla on muutama litra tunnissa.se paljonko se syö sadalla riippuu siitä missä autossa se on,paljonko polkee kaasua ym.

Äänestä
  • tottahan se o kaasujalasta kiinni mitä se syö ... alkaa vaan luottamus eniten olla ihan puhtaisiin bensakaseihin, ja tota käyttikseksi aatellut.... siinä omat veikkaukset onkii ...toi harrasteauto tossa.. niin loppuvuodeksi tollanen pikkulohko ..vois olla ihan asiaa ajoon sitten

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ville27 kirjoitti:

Olen jonkin aikaa ollut hankkeissa etsiä käsiini tuolla Chevyn myllyllä olevan kasin. Onko kellään tietoa.. miten luotettava mylly kyseessä ja millaisin osasaatavuuksin...entä millaista kulutusta moisessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu