Seta palkitsi Big Brotherin

4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sateenkaarikansa onkin kieltämättä saanut aika hyvää "mainosta" ja positiivista medianäkyvyyttä BB:n kautta... *sarkastinen yskähdys*

Äänestä
  • on arkipäiväistetty ja sen huomaa jo oikeassakin
    elämässä.

    Äänestä

  • Homoista on tehty kansalle pellejä joille voi nauraa pilkallista naurua.

    Tykkääköhän Homot olla klovneja ja friikkejä ?

    Äänestä

palkinnon kävi pokkaamassa - joku Peruss varmaan :D

Naisten Tunnin Päivi ei liene jakanut mustaa helmeä enää aikoihin ,vai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en jaksa odottaa kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/televisio.shtml/1160309/seta-palkitsi-big-brotherin

Hienoa!Kohta se taas alkaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu