Maria Naantalista

Moikka,
Nähtiin Galaxissa, ja sit mentiin sun luo. Mulle jäi takki sun narikkaan, ja mulla ei ole sun yhteystietoja.
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On se maailma vaan niin pieni.

Äänestä

takkisi laitoin kierrätykseen,osta uusi seuraavaan yöpaikkaan ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rauma40 kirjoitti:

Moikka,
Nähtiin Galaxissa, ja sit mentiin sun luo. Mulle jäi takki sun narikkaan, ja mulla ei ole sun yhteystietoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu