Vastaanotto aikoja vielä jäljellä

Tähän jättänette hoitoonhakemuksennenenenne.

Vapaita terapia-aikoja löytyy tasatunnein
Mahottomia tapauksia ei oteta vastaan laisinkaan.

Väliajoin myytävänä kallonkirkastuslääkkeitä edulliseen hintaan.

palanemme johongin aikaan huomenissa toimistolle purkamaan varauksia.
7153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

olet myöhässä kun taru kertoo näin:
Kotkohan meni nukkumaan vetistele yksinäs2.8.2010 23:57
sinä tänne jäit.

Äänestä
  • käy sisään vaan, tehdään sinustakin yhteiskuntakelpoinen.

    Äänestä

  • ööh kumpaakohan päätä nyt leikellään, tämä ei ole mikään ruokaravintola kuitenkaan.

    Hyvä idea jää vetistelemään, aamulla paikkaillaan kalloja

    Äänestä

  • vastaanottoapulainen kirjoitti:

    käy sisään vaan, tehdään sinustakin yhteiskuntakelpoinen.

    Hyvä tuli vihdoin paikalle ajanvarauksesta huolehtimaan jos änkkäävät vastaan niin siirrä jono perälle
    Ja muista sanoa, ettei tarvitte koko yötä jonottaa vaan aamulla vasta

    Äänestä

Potilas: Nysänder, vaikea tapaus, oireet: kaikki, mm. harhaluulot

Äänestä
  • onkos sillä edes paranemisen mahdollisuuksia?

    Äänestä

Koko yö meni lukiessa lääketieteellisiä julkaisuja, ei sieltä löytynyt nysäkettä, mutta oletetaan jotta tällä tarkoitetaan jonkinmoista aivolisäkettä, tällä mennään.

Leikkuupöytä on kuurattu kuka pistää lisäkkeensä siihen ensimmäisenä, tilasin hobbyhallista tuliterän veitsitelineenkin operaatioita varten.

Onse vaan hyvä jotta potilaita ei ole tämän enempää ja kertoo, että lisäkkeet ovatkun ovatkin kutakuinkin kunnossa ja vain näillä nykyisillä potilailla ne ovat valahtaneet alakertaan. Siitä syystä palkkasin atrialta lihamestarin avustamaan leikkauksia on kuulemma kysyttyä tavaraa nuo häränpallit Curmee ravintoloissa. Kilohinnoista ei ole vielä ihan tarkkaa tietoa vai pitääkö näitä lisäkkeitä luovuttaa eteenpäin. Katson sen sitten sudenpentujen ohjekirjasta.

Onkos potilaat paikalla?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kallotohtori ite kirjoitti:

Tähän jättänette hoitoonhakemuksennenenenne.

Vapaita terapia-aikoja löytyy tasatunnein
Mahottomia tapauksia ei oteta vastaan laisinkaan.

Väliajoin myytävänä kallonkirkastuslääkkeitä edulliseen hintaan.

palanemme johongin aikaan huomenissa toimistolle purkamaan varauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu