Lainaatko sinulle tarpeetonta vaunuasi

Jos sinulle on itsellesi tarpeeton asuntovaunu, olisin halukas lainaamaan sitä mökkitontille kesäksi ja syksyksi. En haluaisi ostaa mutta maksaisin hieman vuokraa ja hoitaisin vaunusi hyvin. Noudan ja palautan 100 km säteellä Porista

[email protected]
2544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos jollain on Asunto-auto tai yli 6m vaunu, lainaisin sitä kesäksi ja syksyksi. Maksan myös hieman vaivannäköä.

Äänestä

Mulle käy taas sekin, että jos et voi lainata niin voin ottaa jopa omaks. Nyt helppo tapa päästä eroon Fiat-helvetistä, anna mulle anna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mökinrakentaja kirjoitti:

Jos sinulle on itsellesi tarpeeton asuntovaunu, olisin halukas lainaamaan sitä mökkitontille kesäksi ja syksyksi. En haluaisi ostaa mutta maksaisin hieman vuokraa ja hoitaisin vaunusi hyvin. Noudan ja palautan 100 km säteellä Porista

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu