Power Truck Show
ABECEDE
11587
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Siellä on komeita rekkoja ja rumia kaljamahaisia kuskeja! =D
Siellä läskit itseään täynnä olevat kuskit leveilevät isoilla autoillaan, mutta kun ovat niin isomahaisia ni omia vehkeitään he eivät näe muutakuin peilin avustuksella!! hah!!!!!! =D
Taisit itse ihailla kun itse niin hyvin tiedät!
Myöki käytii ja kyllä oli komiat rekat ja isot mahat!! Äijät vähä niiku Obelikseja! =D
Hirveitä läskejä puukengät jalassa!!!!!!!! :DDD
kersat o vallannu palstan...
Ai onko! Vissiin olet kersa kun noin hyvin asiasta tiedät!??
ps. Itsekin kävin PTS:ssa ja täytyy sanoa että kyllä valtaosa oli aika helvetin tuhdissa kunnossa ja kalja maistuuu!
olevia kuskeja näkee ihan tarpeeksi liikenteessä ja asioinnissa, miettisivät ennemmin sitä miten rekkaliikenne saataisiin vähennettyä minimiin tai kokonaan korvattua jollakin muulla, pysyisi tiet kunnossa ja turvallisempana.
Ei saatana ny mitää ylimielisiä puukenkäkuskeja jaksa mennä kattoo!!
rukkeri vittu joo rukkeri
Kunnon tyly rahtimarkku ajaa autolla vain jos siinä on väh. 550hp, alppitorvet, karjaraudat, lintuverkot, isot misukkaukkelit tuplana, pitkä LA-piiska, penakyltti, viirikokoelma lasilla, kukkapuskia lasilla, pehmoleluja lasilla. parkkeja joka paikassa vitusti ja suora putki. Näin menettelevää penaa sanotaan piireissä tosi konnaksi ja kunnon rekkapekaksi. Mm. KA-lervoa sanotaan ko. nimillä ja hän on "the king of the road", kulkee 48nro dimekseissä, puukkareissa ja on kovaääninen ja ronskikäytöksinen. Karjahtelee ja mesoaa rekkabaareissa aina.