..nettinahhikka on on nettiin pesiytyvä loisöliö..lainaloinen..homeitiö joka homehduttaa kaiken ympärillään..saattaa viihtyy jopa kaskeustelupalstoilla.. tällaisina sadepäivinä jolloin niitä alkaa ilmenee.. sienistä pidän tai on ihan ookoo mutta loissienet ..kohta sitä varmaan kasvaa varpaidenkin välissä..nettinahikka jos pääsee virtualiteiste reaaliin.. onko näkynnä vai helle tappanu nekin?
sienitiedemies pervokki
tekisi pirusti mieli tuoppii ja punkkuu
olutmaistelija/viininystävä pervokki
ja lopuks.. saanko luvan?
tiedätteks nettinahikka?
1
143
Vastaukset
Vai sateinen keli``=??Täällä aurinko paistaa taitaa tulla kesä:D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1505148Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv832742Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?861735Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49956
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23828
