Kerrataan nyt vielä

kun ei tahdo mennä kaikille jakeluun.
Puu on Israelin puolella,YK,mukaan.http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/08/netanjahu_syyttaa_libanonia_ja_hamasia_1879778.html
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • se on kai saatu kaadettua,ilman luotisadetta.

    Äänestä

  • Yk-tarkkailija Jarmo Mäkisen surmaa Israel vieläkään pyytänyt anteeksi? Oli tyrmistyttävää , että Avigdor Liebermann piti asian esille ottamista tekopyhänä. Samanlaista kun tapahtuu muuallakin maailmassa.
    Sillä lailla.

    Edesmenneen omaisille se olisi ollut kuitenkin merkittävä ele.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eipä ollu lehessä kirjoitti:

kun ei tahdo mennä kaikille jakeluun.
Puu on Israelin puolella,YK,mukaan.http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/08/netanjahu_syyttaa_libanonia_ja_hamasia_1879778.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu