Kyllä on huono

maailman menoa. Täällä vaan sekakäyttäjät, huumevieroituksessa olevat, keksenkasvuiset, pissikset, milenterveyspotilaat uhoavat ja selittävät, miten sen maailman menon pitäisi olla, jotta se häntä tyydyttäisi, hah :D Hyvät naurut täällä saa, ainakin joskus.
9114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

eikö kansan mielipiteet kiinnosta?

Äänestä
  • Miten palsta voi olla huono,jos hyvät naurut saa.

    Television huumorikivat ei naurata yhtään,ja siinä on porukkaa ja rahaa takana.

    Äänestä

Mamut kirjoittelee tänne suvatsevaisia viestejä hämäyksesi oikeasti kukaan ei halua suvaitsevaisuutta vaan suomalaisen suomen ilman NEEKEREITÄ!

Äänestä

Mitä käytät kun oin kivaa? Kerro näin meidän kesken.

t. se parhaiten nauraa kenellä on parhaat lääkkeet

Äänestä

jyrki--iltaa kuinka sinulla....?

Äänestä

Viestisi oli ainakin turhanpäiväinen.

Äänestä

Ptolemaios

Äänestä
  • kakaroita ja pellepallisteja. Onneksi kohta alkaa koulut niin kakarat ei pääse aina tänne

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palsta tämä... kirjoitti:

maailman menoa. Täällä vaan sekakäyttäjät, huumevieroituksessa olevat, keksenkasvuiset, pissikset, milenterveyspotilaat uhoavat ja selittävät, miten sen maailman menon pitäisi olla, jotta se häntä tyydyttäisi, hah :D Hyvät naurut täällä saa, ainakin joskus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu