1. TPV - FC Hämeenlinna
Koti: 2
Vieras: 0
2. GIF Sundsvall - Väsby U
Koti: 2
Vieras: 0
3. IFK Norrköping - Hammarby
Koti: 1
Vieras: 2
Moniveto
2
661
Vastaukset 2
- Moniveto 5
1. TPV - FC Hämeenlinna
Koti: 2
Vieras: 2
2. GIF Sundsvall - Väsby U
Koti: 2
Vieras: 1
3. IFK Norrköping - Hammarby
Koti: 2
Vieras: 1- MonariMonni
Itse oon Monaria pelannut kanssa aika paljon. Välillä on jotain tullutkin, mutta varmaan ollaan tappiolla jonku verran. Veikkauksen kautta oon ihan pelannut. Mites muut? Mitä kautta työ pelaatte? Paf?
No joo, mitä mieltä näistä ohjeista http://www.urheiluviikko.net/moniveto/
en oo oikeastaan ees ajatellut että pelaisi muiden kautta... Mutta kai niitä kohteita ja voittoja voisi parempia olla jos pelaisi esim unibetin tai pafin kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591240
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571168Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331122Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71000- 98974
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5805- 47784
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27761Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192696- 71669