Viellä huonoimmat palkat eli täällä on huonoin elintaso koko Eu:ssa.
Tähän kun lisätään huono ilmasto,huonot ihmiset,huono sijainti,huono meininki niin päästään käsisksi suomalaisuuden syvimpään olemukseen eli huonouteen.
Tähän kun lisätään huono ilmasto,huonot ihmiset,huono sijainti,huono meininki niin päästään käsisksi suomalaisuuden syvimpään olemukseen eli huonouteen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Huonot päättäjät.
Täällä vitutus kasvaa heti potenssiin 6 kun näkee tv:ssä esim. jyrkin.
Vitutus onkin meidän tärkein uusiutuva luonnonvaramme, kiitos jyrkille siitä! Voiskos sitä verottaa?
Fantastikko jybä on eliitin edustaja jotka haluavat että tavallisilla ihmisillä menisi entistä huonommin.
Olisi hienoa jos nämä ulostekasat saisivat saman kohtelun kuin hitlerin armeijan tappajasotilaat v1945 kun saksa hävisi sodan ja venäläiset pitivät ensin natseja nälässä muutaman viikon ja antoivat niille ruuaksi öljyistä kaalikeittoa ja marssittivat ne moskovan läpi(niin kyllä ne sinne sittenkin pääsivät vähäksi aikaan)ja ihmiset heittelivät natseja kivillä ja ulosteilla.
Jos joku heittäisi eliittien päälle ulosteilla täytettyjä vesi ilmapalloja niin se olisi todella fantastista.
kisassa toiseksi sijoittaisin annin tai astridin. Ei voi ilman hampaiden kiristelemistä heitä kolmea katsella ja kuunnella.
Olisihan tuolle listalle monia muitakin....
..........kaljaa kittaamalla itsestäsi työkyvyttömän tehnyt persaukinen.
Ne sossun tuet on siksi huonot että laiskatkin saisi kammettua töihin mutta sen sijaat istutte netissä päivät pitkät ja yritätte syyttää muita kurjuudestanne. Jos et pärjää olet epäonnistunut elämässäsi, luuseri!
että ovat siksi huonot että johtajille riittää optioita ja että firmoihin riittää ilmaisia duunareita.
Et siis pitänyt kirjoituksesta jossa kerrottiin miten natseille kävi v1945 häviön jälkeen?
Taisit jamppa nyt kertoa omasta elämästäsi vain?
Ei muuta jos kävisit sen keskikoulun läpi joka jäi sulta kesken 70luvulla!
meillähän on puhdasta ruokaa ,ministeri Anttila. Kummaa, että venäläiset löysivät antibiottijäämiä lihasta ja mitä muuta.
Vaalit ovat tulossa, kääntäkäämme kurssia uusilla edustajilla, jätetään nämä "fantastiset" omaan arvoonsa ;)