Ryhdyn netti-imaamiksi

Ja alan suositella somalipojille paluuta Afrikkaan kun kyselevät miten saisi soskusta enemmän rahaa. Tuon lisäksi suosittelen pesemään naamaa lipeäsaippualla, sehän oli muutama vuosi sitten Norjassa in ja pop. Khatin sijaan käsken syömään rotanmyrkkyä. Näillä eväillä mennään vahvasti eteenpäin.
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä tulisi mieleenikään lähteä kyselemään papeilta miten elämäni järjestän. Täytyyhän nyt uskovaisellakin olla oikeus ajatella ihan itse.

Islamin oppirakennelma on kokoelma vallanhimoisten äijien kieroontuneita fantasioita, joissa naiselle on tarjolla vain synnyttäjän ja viihdyttäjän osa.

Äänestä
  • Perustuu aivopesuun kuten valtaosa muistakin uskonnoista. Nämä höyrypäät vaan uskovat ja luottavat noihin "hengellisiin johtajiinsa" vielä sokeammin kuin muut. Vaarallista touhua kun mennään imaamin käskyjen mukaan. Jos se käskee räjäyttää pommin, niin ei auta muuta kuin räjäyttää. Ihan paskapuhetta se, että imaamin käskiessä tekemään jotain lakien vastaista sitä ei tehtäisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TulevaImaami kirjoitti:

Ja alan suositella somalipojille paluuta Afrikkaan kun kyselevät miten saisi soskusta enemmän rahaa. Tuon lisäksi suosittelen pesemään naamaa lipeäsaippualla, sehän oli muutama vuosi sitten Norjassa in ja pop. Khatin sijaan käsken syömään rotanmyrkkyä. Näillä eväillä mennään vahvasti eteenpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu