Islam ja Fundamentalismi

Näistä asioista ei puhuta Helsingin Sanomien sivuilla. Miksi ? Koska HS:n sanomat ei julista koko totuutta vaan on puolueellinen !!!

http://www.stefanus.fi/uutiset/26-4-04.html#2
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Stefanus puolueeton?

Äänestä

"Uskonnossa ei ole pakkoa, vaan hurskaus ja harha ovat selvästi erillään."
Koraani

Tuossa ei ollut kyse todellisesta islamista, vaan islamin nimellä kulkevasta roskasta. Onhan se ilmeisen Koraani-vastaista.

Äänestä

kaikki uskonnolliset käyttäytyvät noin, myös kun kristityillä oli valtaa, hekin tekivät samaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuomas kirjoitti:

Näistä asioista ei puhuta Helsingin Sanomien sivuilla. Miksi ? Koska HS:n sanomat ei julista koko totuutta vaan on puolueellinen !!!

http://www.stefanus.fi/uutiset/26-4-04.html#2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu