Vanha kunnon kakkosnelonen...

Keitä ihmisiä tulisi kumauttaa kakkosnelosella päähän jotta saataisiin järkeä suomen touhuun Ehdotuksia?

Omani:

Katainen, Vanhanen, Tavja ja Stubbermeister
6118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

HILJAISEKSI että palstan taso paranisi!!!!

Suomi on todettu ruokahuolon YKÖSMAAKSI maailmassa VITUTTAAKO tämäkin saavutus Iiroa????

Äänestä
  • palsta on mennyt täysin PUNAKAARTIN MELLASTUS saitiksi!

    Hyvähän toimettomien PUNIKKIEN on täällä mellastaa kun oikeat ihmiset ovat ansiotöissä!


    Sofi Oksanen eduskuntaan....

    Äänestä

  • .

    Äänestä

  • . kirjoitti:

    .

    Kuin räksyttää.

    Äänestä

en tiä mikä se kakkosnelone on (joku maila?), mutta kaikkia heijastintyöhaalareissa ja lippiksessä itteesä hautovia ^^

Äänestä
  • Kakkosnelonen on hyvää lautaa, eli lankunpätkä joka on 2" x 4" kooltaan. Sillä on hyvä kumauttaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää lautaa! kirjoitti:

Keitä ihmisiä tulisi kumauttaa kakkosnelosella päähän jotta saataisiin järkeä suomen touhuun Ehdotuksia?

Omani:

Katainen, Vanhanen, Tavja ja Stubbermeister

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu