kuka minut vihkisi sian kanssa ja onko se mahdollista? tarviiko sialla sos. turvanumero? osoite on olemassa ja tarviiko oma passi jos matkustan Hänen kanssaan vaikka taimaahan?
Olen rakastunut sikaan
Iiris 33vuotta
17193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kysyppä pastorilta, jospa edes siunaisi liitonne.
Voisithan sinä saada ehkä jotenkin rekisteriin tiedon suhteesta, kuten ne homotkin saavat. Tuskin pappi sua vihkii sian kanssa.
Vaikuttaa, että iiris on sentään valinnut eri-sukupuolta olevan sian joten hän ei ole ainakaan lespo.Mutta en ole tuosta kirjoituksesta kuitenkaan aivan varma.Onko niin.Paljon heille kuitenkin onnea ja menestystä. Vielä olisin tiedustellut onko sika vielä työssä käyvä vai koti sellainen.Ja voiko Hän sika olla kortistossa jos työtön.Silloinhan Hän sika saa myös kelan rahaakin.
Se on sellanen pieni minisika !
Jos teet lapsen tämän sian kanssa niin silloinhan lapsistanne tulee nauta-sikoja 50/50% ?
Olen joskus katsonut porno filmin jossa sika panee naista sialla näytti olevan kierteinen keppi, eli aivankuin jenka pultissa Kyllä kai voin kirjoittaa asiasta en ole rasisti. Minua vain kiinnostaa tuo rakkaussuhde.Onhan niitä meisseleitä jos jonkinmoisia.
MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ne nukkuu vielä sängyssäni ;-)
soita Karjaporttiin, pojat hakee heti huomenna.
sinut sian kanssa, eiks niin ?
tänne itäiseen osaan maatamme possun kanssa vähän ennen joulunpyhiä, niin annan kysymykseesi vastaukset.
Voin vakuuttaa ettei sinun tarvitse sen jälkeen tarvitse lähettää kyseiseen sikaan liittyviä kysymyksiä tällekään palstalle.
onhan suomalaisia naisia naimisissa tai ainakin avosuhteessa apinoidenkin kanssa. (Laji elää Afrikassa lähinnä ja on lähisukua mm. käelle joka loisii toisten pesissä muniaan haudottaen)
http://www.hs.fi/viivijawagner/1135258708092
Onnea vain teille. Huonomminkin olisit voinut valita. http://www.american-pictures.com/gallery/usa/pages/usa-00510.htm
Eläkää avoliitossa ja vielä kerran: ONNEA, ONNEA TEILLE ROPPAKAUPALLA!
elukkarakkauksissa täytyy ottaa huomioon, että Suomen rikoslaki tuomitsee, vieläpä erittäin kovilla sanktioilla, sekaantumisen samaa sukupuolta olevaan alaikäiseen eläimeen!
Onhan noita ev.lut pappeja, jotka vihkisivät muutkin poikkeavat seksihullut. Kysyppä heiltä.
RUUMIITA HAUDOISTA, NEKIN HALUAA...
uudemman auton keulaan, olenkohan homo. No vitsit kuuluisi vitsipalstalle. Kyllä tervettä mieltä/halua luoja Jumala alunpitäen ihmiselle on luonut, mutta syntiturmelus on pimentänyt ihmismielen jos kiinnostus on luonnonvastaista.