Pedofiilijahtia Suomi24:llä.

Joukko äitejä metsästää nyt pedofiilejä S24:n chatissa. Vanhoja likaisia miehiä on jo narahtanutkin...
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082312229287_uu.shtml
11206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Neljäkymppiset naiset tekeytyvät pikkutytöiksi ja ehdottelevat seksiä vanhoille miehille ?

Aika sairasta.

Kannabis ei ole hyväksi Äideille.

Äänestä
  • ja vastapuolella vanhojen äijien lisäksi jengiä jotka vedättää ihan kybällä. No eihän siinä mitään jos tykkää noin aikaansa kuluttaa.

    Äänestä

  • jep jep kirjoitti:

    ja vastapuolella vanhojen äijien lisäksi jengiä jotka vedättää ihan kybällä. No eihän siinä mitään jos tykkää noin aikaansa kuluttaa.

    Mä olin siellä nimimerkillä Jani 14v .

    Jo alkoi paukkua vanhojen Milffien seksiehdotuksia.

    Hyi hitto. Olivat muka saman ikäisiä. ja paskat.

    Äänestä

  • Puuma akat ! kirjoitti:

    Mä olin siellä nimimerkillä Jani 14v .

    Jo alkoi paukkua vanhojen Milffien seksiehdotuksia.

    Hyi hitto. Olivat muka saman ikäisiä. ja paskat.

    Tää oli hyvä, sä oot 40 mies, joka esiintyy 14 nikillä ja sua vokotteli 40 ämmät, jotka esiintyy 14 nikillä ... voehhan petofiilikset.

    Sain päivän naurut!!!

    Äänestä

  • hop hop kirjoitti:

    Tää oli hyvä, sä oot 40 mies, joka esiintyy 14 nikillä ja sua vokotteli 40 ämmät, jotka esiintyy 14 nikillä ... voehhan petofiilikset.

    Sain päivän naurut!!!

    :D

    Äänestä

ja kutsuisivat aikuisia harjoittamaan seksiä kanssaan syrjäisiin paikkoihin.

Ja pikkulapsen sijaan löytyisikin kylmää terästä ja metsään kaivettu monttu.

SE olisi EVOLUUTIOTA.

Äänestä
  • Miehet eivät syyllisty mihinkään rikokseen kun esiintyvät toiselle aikuiselle lapsena. Joten ihan hukkaan menee akkojen touhut.

    Äänestä

Se on suomessa kielletty! Ei muuta kuin mammat oikeuteen!

Äänestä

Äidithän vois väittää poliisille että heidän alle 16-v lapsensa olikin oikeasti juttelemassa miehille.
Äiti ja tyttäret kääräsis komeet monen tonnin korvaukset.
Miesten ei edes oikeesti tarvi jutella mitään törkeitä,
riittää että äiti ja tytär väittää näin tapahtuneen.

Suomessa "pedofiili" tuomion saa ilman mitään todisteitakin.
Riittää että joku väittää jonkun tehneen jotain.

Eräskin isäpuoli sai tuomion lapsen seksuaalisesta hyväksikäytöstä,
kun äiti väitti että kesken perheriidan isäpuoli olisi vetäisyt teinitytön
yöpaidan ylös.

Suomiko oikeusvaltio?

Äänestä

Vain YH-siideriäidit häiiintyneiden isättömien tyttärien kanssa keksivät tälläistä miesvihassaan jonka siideri YH:t lapsilleen perintönä siirtävät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Metsällä. kirjoitti:

Joukko äitejä metsästää nyt pedofiilejä S24:n chatissa. Vanhoja likaisia miehiä on jo narahtanutkin...
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082312229287_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu