Kuka haluaa demaripressaehdokkaaksi?

Siis, pliis eikö kukaan viittis lähtee ehdolle?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082712245933_uu.shtml
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lasse Lehtinen ja Eero Heinäluoma, ovat jo luvanneet ryhtyä ehdokkaaksi, olen kuitenkin kuullut orihevosmiehien tietotoimistolta, jotta luutamummu halonen testamenttaa pressan viran tyttärelleen Annalle ! Eli ihan niinkuin King Sun Fun !


Late Lapista.

Äänestä
  • murhe, kuka niitä johtaa.
    Kun puolueella ei oo oikein ketään , kuka on päällikkö , niin joka toiseen asiaan vastaa , joka toinen , ja
    siihen toiseen halosen kissa ,miuaoyuu.
    Junnkkeri onki tekemässä MOURUMAIJASTA uutta Halkosta suu irvissä.
    Ja Juttasta tehrään (lue kehrään) Maijalle uutta kissaa. Sitte kukaan ei tiä , kuka kukin on.

    sanokaa tää selvemminin , jos yli päätään osaatte.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Verkkosukka-Jutta kirjoitti:

Siis, pliis eikö kukaan viittis lähtee ehdolle?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010082712245933_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu