Onko tämä BB-asukas aivan kokematon naisten kanssa?

6190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on

Äänestä

ole mikään häpeällinen asia itsekin olen vielä neitsyt vaikka ikää on jo 20v ei kaikkien tarvitse olla panomiehiä riittää kun jotkut ovat eikä se silti tarkoita että ihminen olisi jotenkin epänormaali vaikka olisi neitsyt ihan normaaleja heteroita hekin ovat

Äänestä
  • joka tarttis tissiliivit kun on niin isot tisut. Isommat kuin monella naisella.

    Äänestä

  • Muodot venuksen kirjoitti:

    joka tarttis tissiliivit kun on niin isot tisut. Isommat kuin monella naisella.

    kun niitä nimitetään miehillä rintalihaksiksi.
    Mutta kun 45 kg pojilla sellaisia nyt kun ei vielä ole....

    Äänestä

Tottakai on. Niin olet itseki, kun tuommoista paskaa katsot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perusannaali kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/televisio.shtml/1177297/onko-tama-bb-asukas-aivan-kokematon-naisten-kanssa

Siltä vähän vaikuttaisi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu